Guitar Pro – program do edycji i zapisu tabulatury…

…komponowanie muzyki, zapis w nutach i tabulaturze, nauka gry na gitarze. Nowa, szósta już wersja przynosi szereg zmian i udogodnień, które z pewnością docenią dotychczasowi użytkownicy programu, jak również przyciągnie uwagę nowych odbiorców.

Tabulatura

mySongBook to biblioteka partytur muzycznych napisanych przez profesjonalnych muzyków. Znajdziecie tu nowe, wcześniej niepublikowanych utwory z napisanymi partiami różnych instrumentów (gitara, ukulele, bas, banjo itd), a także całe utwory, które zawierają pełną transkrypcje każdego instrumentu tak jak jest w oryginale.

Muzyka którą kochasz na kliknięcie myszki…

mySongBook daje dostęp do pełnych partytur tabulatury i utworów. Aby dokonać wyboru, masz podgląd i mozliwość posłuchania 30-sekundowych próbek. Znajdź, posłuchaj i graj swoje ulubione melodie na mySongBook tylko za 0,99 ?, 1,99 ? lub 2,99 ? za utwór

Oprogramowanie pozwala na korzystanie z dużej liczby narzędzi i daje możliwość nauki czytania nut. Będziesz z łatwością mógł zagrać utwór korzystając z różnych prędkości odtwarzania (regulacja tempa), wyciszyć kilka ścieżek, zapętlić wybrany urywek i nauczyć się zagrać go coraz szybciej, możesz użyć metronomu i wyświetlać różne rodzaje notacji (standard, tabulatura i ukośnik).

A przede wszystkim wszystko to legalnie i napisane przez profesjonalnych muzyków.

Od Led Zeppelin do Pantery czy Django Reinhardta, mySongBook oferuje pełną ofertę legendarnych piosenek, które są absolutnie prawdziwe. Każdy utwór był przedmiotem wielokrotnych kontroli, aby upewnić się, że odpowiada  jak najdokładniej oryginalnemu nagraniu. Będziesz więc mógł znaleźć w nim wszystkie riffy, solówki, dodatki i dubbingowane ulubione utwory, unikalne i nigdzie wcześniej niepublikowane.

Dla gitarzystów, którzy wolą tworzyć i grać na własne utwory, nasi muzycy wymyślili aranżacje popu, rocka i klasyki bluesa na wszystkich poziomach (od początkujących do zaawansowanych muzyków). Nie zapomnieliśmy o grających na ukulele i banjo więc zaprojektowaliśmy również tabulaturę dla tych instrumentów.

Musisz założyć konto mySongBook, gdzie możesz przechowywać wszystkie zakupione utwory. Aby to zrobić należy mieć  połączenie z Internetem i mieć do niego dostęp. Konto to daje natychmiastowy dostęp do swoich partytur, które można następnie wydrukować w dowolnym momencie.