Guitar Pro – program do edycji i zapisu tabulatury…

…komponowanie muzyki, zapis w nutach i tabulaturze, nauka gry na gitarze. Nowa, szósta już wersja przynosi szereg zmian i udogodnień, które z pewnością docenią dotychczasowi użytkownicy programu, jak również przyciągnie uwagę nowych odbiorców.

Aktywacja

Po zainstalowaniu należy uruchomić Guitar Pro 6. Pojawi się okno aktywacji.
Wpisz numer licencji, który otrzymałeś wraz z programem i kliknij przycisk OK po przeczytaniu Umowy Licencyjnej Użytkownika.

Jeśli wszystko poszło dobrze, pojawi się następujące okno: Gratulacje, pomyślnie zainstalowany i aktywowany Guitar Pro 6!

W przypadku, gdy numery licencji zostały błędnie wpisane pojawi się następujące okno. Prosimy upewnić się, że poprawnie wpisałeś klucz licencji.

Jeśli Twój komputer nie połączył z serwerem aktywacji, pojawia się następujący komunikat:

Dostosuj ustawienia zapory (firewall) i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie działa, wykonaj następujące czynności do aktywacji offline:

a) Wpisz swój identyfikator użytkownika oraz klucz ID w oknie aktywacji i kliknij “aktywację w trybie offline”. Program wygeneruje klucz, który jest ważny tylko na tym konkretnym komputerze.

b) Skopiuj ten klucz, klikając “Kopiuj do schowka”. Jeśli komputer jest podłączony do Internetu, przejdź bezpośrednio do kroku d..

c) Otwórz w notatniku, a następnie wybierz Edytuj, wklej. Zapisz plik zawierający klucz. Przenieś ten plik na komputer, który ma podłączenie do internetu wykorzystaniem np; pamięci USB

d) Otwórz (Internet Explorer, Mozilla Firefox, …) i przejdź do “Support” na stronie www.guitar-pro.com. Zaloguj się na strefie klienta. Wklej klucz do trybu offline formularza aktywacyjnego i kliknij “wyślij”.

Strona wygeneruje klucz aktywacyjny na podstawie klucza, który podałeś. Wybierz ten klucz aktywacyjny i skopiuj go. Jeśli nie jesteś na komputerze, dla którego chcesz aktywować Guitar Pro 6, skopiuj klucz do dokumentu tekstowego i przenieść plik do innego komputera.

W oknie aktywacji Guitar Pro, skopiuj klucz aktywacyjny wygenerowany dla Ciebie na stronie internetowej i kliknij OK.

Guitar Pro odpowiedział pomyślnie. Gratulacje, poprawnie zainstalowałeś i aktywowałeś Guitar Pro 6!