Guitar Pro – program do edycji i zapisu tabulatury…

…komponowanie muzyki, zapis w nutach i tabulaturze, nauka gry na gitarze. Nowa, szósta już wersja przynosi szereg zmian i udogodnień, które z pewnością docenią dotychczasowi użytkownicy programu, jak również przyciągnie uwagę nowych odbiorców.

Keyboards/Synths

Guitar Pro – Soundbank Keyboards/Synths

Dwa akustyczne i dwa elektryczne fortepiany, cztery brzmienia organów, jak również około sześćdziesięciu syntezatorów zrobią niezbędny pakiet do tworzenia dźwięku i niektórych podkładów, aby nadać jeszcze bardziej realistyczny akompaniament.

Adobe ? Flash ? Player jest wymagany do odtwarzania próbek brzmień – aby posłuchać kliknij na nazwę

Acoustic Piano (Eastern) Słynna japońska firma zapewniła nas już dawno, że podstawowe procesy kreacji dźwięku są stale oceniane. To jest powód, dlaczego fortepiany z  serii C fortepiany są dziś najlepiej sprzedające na świecie.

Acoustic Piano (Upright) To pianino jest zaprojektowany, aby sprostać oczekiwaniom i pobudzić zmysł pianistów na wszystkich poziomach.

Electric Piano (200A) Ten 64-klawiszowy fortepian jest charakterystycznym elementem brzmienia zespołu Supertramp. Jego dźwięk jest bardzo specyficzny i czasami może przypominać gitarę z agresywną energii w basach.

Electric Piano (CP) 1980 model to elektryczne pianino stało się klasykiem, dzięki autentycznym brzmieniem i niezwykłą łatwość obsługi.Fortepian przeznaczony do występów na żywo.

Organy Cztery rodzaje dźwięków wydawanych przez organy Hammonda oparte są na różne specyficznych ustawienia, które uczyniły go sławnym. Próbki będą powiększone o wykorzystanie wirujących głośników.

Synth Tu jest 61 brzmień, która pozwolą Ci się naśladować wszystkie rodzje muzyki współczesnej. Twórczego spektrum w którym dostosowujesz się do szerokiego zakresu stylów.

 Kluczowe cechy:
Rozmiar tego pliku wynosi 86 MB.
Soundbank posiada nowy, bardziej skuteczny algorytm kompresji, bez utraty jakości.
Soundbank może być używany tylko z Guitar Pro 6. Musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję Guitar Pro (6.0.9 lub wyższa). Skontaktuj się z nami w celu uaktualnienia ze starszej wersji jeśli posiadasz licencjonowany program.