Guitar Pro – program do edycji i zapisu tabulatury…

…komponowanie muzyki, zapis w nutach i tabulaturze, nauka gry na gitarze. Nowa, szósta już wersja przynosi szereg zmian i udogodnień, które z pewnością docenią dotychczasowi użytkownicy programu, jak również przyciągnie uwagę nowych odbiorców.

Acoustic/Exotic

Guitar Pro – Soundbank Acoustic ExoticTen pakiet zawiera cztery pięknie brzmiące gitary, które będę absolutnie potrzebne do ballady, finger-picking oraz utworów bluesowych. Jest również mandolina i gitara rezofoniczna (dobro).

Adobe ? Flash ? Player jest wymagany do odtwarzania próbek brzmień – aby posłuchać kliknij na nazwę

Mandolina To mandolina pięknie ręcznie wykonane przez znakomitego amerykańskiego lutnika i oferuje dźwięk, który jest niezwykle harmonicznie jasny i bogaty.

Stali (Blues)  Archetypowa blusowa gitara akustyczna. Oferuje piękny i mocny dźwięk, mimo swych niewielkich rozmiarów pudła.

Stali (Jumbo) To jumbo kształcie gitary daje pięknie głębokie, niskie dźwięki, wraz z niezwykłą objętością i spadekiem średnich częstotliwości.

Nylon (Modern) Jest to nowoczesne brzmienie gitary klasycznej, doskonale wyważone między dźwiękiem bezpośrednim i preampem piezoelektrycznym. Jej dźwięk jest zarówno krystalicznie czysty i ciepły.

Steel (Peacock) To model gitary Dreadnought, który długo wybrzmiewa i daje ciepły ton z podstrunnicy. Pasuje do każdego stylu gry, szczególnie techniki finger-picking.

Rrezonator  Nowa brzmienie słynnej gitary Dobro z lat 90’tych, z metalowym korpusem, wyposażona w rezonator. Idealne do technik ślizgowych. Jej szczególne brzmienie daje bardzo szczególny urok.

Kluczowe cechy:
Rozmiar tego pliku wynosi 125 MB.
Soundbank posiada nowy, bardziej skuteczny algorytm kompresji, bez utraty jakości.
Soundbank może być używany tylko z Guitar Pro 6. Musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję Guitar Pro (6.0.9 lub wyższa).Skontaktuj się z nami w celu uaktualnienia ze starszej wersji jeśli posiadasz licencjonowany program.