Guitar Pro – program do edycji i zapisu tabulatury…

…komponowanie muzyki, zapis w nutach i tabulaturze, nauka gry na gitarze. Nowa, szósta już wersja przynosi szereg zmian i udogodnień, które z pewnością docenią dotychczasowi użytkownicy programu, jak również przyciągnie uwagę nowych odbiorców.

Electric Modern

Guitar Pro – Soundbank Electric Modern

Ten pakiet obejmuje 7 nowoczesnych gitar elektrycznych. Brzmienia pochodzą z bardzo wysokiej jakości gitar, jak również dwa brzmienia 7-strunowych gitar. To jest to, czego potrzebujesz, aby uzyskać najbardziej ostrych brzmiące riffy metalowe, jak i najbardziej wściekłe solówki.

 Adobe ? Flash ? Player jest wymagany do odtwarzania próbek brzmień – aby posłuchać kliknij na nazwę

Baryton Ten 7-strunowa gitara baryton jest wzorem podpisu używany przez gitarzystę od słynnego Deftones, z Sacramento. Jego dwa aktywne przetworniki oferują nowe aktywa, aby odtworzyć dźwięk muzyki metalowej.
Ustawienia: dwa aktywne przetworniki Humbucker

Custom Sustain i precyzji na gitarę rozsławione przez Carlos Santana.
Ustawienia: dwa przetworniki Humbucker

Gold Kryzys i “starej szkoły” dźwięk gitary Hot Rod, że po prostu sprawi, że bogatsze.
Ustawienia: dwa single-coil

Metal Jest to gitara używana przez “Munky”, słynny gitarzysta metalu z lat 2000. Jego długie skalę, jego 7 strun, a niski tryb strojenia idealnie nadaje się do głośnych i ciężkich wzorce rytmiczne.
Ustawienia: dwa przetworniki Humbucker

Randy Gitara Randy Roads to, rozpoznawalny przez jego radykalne kształt geometryczny, z jego brzmienie bogate i potężne.
Ustawienia: dwa przetworniki Humbucker

Satch Jeśli chcesz korzystać z Aliens, jest to gitara, czego potrzebujesz. Typowym niszczarka instrument: precyzyjne, silne i muzycznych.
Ustawienia: dwa przetworniki humbucker, jeden Floyd Rose vibrato

Angus Tutaj przychodzi na gitarze, że stał się sławny przez australijski uczeń muzyki rockowej to: niesamowite brzmienie i nieskończonej utrzymać.
Ustawienia: dwa przetworniki Humbucker

Kluczowe cechy:
Rozmiar tego pliku wynosi 150 MB.
Soundbank posiada nowy, bardziej skuteczny algorytm kompresji, bez utraty jakości.
Soundbank może być używany tylko z Guitar Pro 6. Musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję Guitar Pro (6.0.9 lub wyższa). Skontaktuj się z nami w celu uaktualnienia ze starszej wersji jeśli posiadasz licencjonowany program.