Guitar Pro – program do edycji i zapisu tabulatury…

…komponowanie muzyki, zapis w nutach i tabulaturze, nauka gry na gitarze. Nowa, szósta już wersja przynosi szereg zmian i udogodnień, które z pewnością docenią dotychczasowi użytkownicy programu, jak również przyciągnie uwagę nowych odbiorców.

Soundbanks

 

Guitar Pro – Soundbank Acoustic/Exotic
Ten pakiet zawiera cztery gitary pięknie wykonane, które będę absolutnie potrzebne do ballady, finger-picking oraz utworów bluesowych. Jest również mandolina i gitara renofoniczna (dobro).

GuitarGuitar Pro – Soundbank Drums
Pro 6 nie ogranicza się do gitarzystów odkryj ten nowy pakiet zestawów i zapisz jakiś groove do sekcji rytmicznej. Ten dodatek przyniesie Ci pięć pełnych i bardzo zróżnicowanych zestawów perkusyjnych, abyś mógł stworzyć podkład pod swoje solówki.

 Guitar Pro – Soundbank Electric Modern
Ten pakiet obejmuje 7 nowoczesnych gitar elektrycznych. Brzmienia pochodzą z bardzo wysokiej jakości gitar, jak również dwa brzmienia 7-strunowych gitar. To jest to, czego potrzebujesz, aby uzyskać najbardziej ostrych brzmiące riffy metalowe, jak i najbardziej wściekłe solówki.

Guitar Pro – Soundbank Electric Vintage
Ten pakiet obejmuje 7 legendarnych brzmień gitar, wszystkie łatwo rozpoznawalne przez ich wyjątkowe cechy dźwięku. Brzmienie orginalne jak z twoich ulubionych utworów. Idealny do stylu Rock, Pop 1960, Chicago Blues.

Guitar Pro – Soundbank Keyboards/Synths
Dwa akustyczne i dwa elektryczne fortepiany, cztery brzmienia organów, jak również około sześćdziesięciu syntezatorów zrobią niezbędny pakiet do tworzenia dźwięku i niektórych podkładów, aby nadać jeszcze bardziej realistyczny akompaniament.

Guitar Pro – Soundbank gitary basowe
W tym pakiecie znajdziesz trzy brzmienia 4-strunowego, dwa 5-strunowej gitary basowej, oraz 6-strunowa gitara basowa bezprogowa. Z tego zestawu możesz zmieniać brzmienia gitary basowej, aby uzyskać najbliższy z możliwych do oryginału.

Guitar Pro 6 – Soundbanks Full Pack – banki brzmień cały pakiet

 W zestawie otrzymasz Soundbanki:Electric Vintage / Electric Modern / Acoustic Exotic / Basses / Keyboards/Synths / Drums

FULL ZESTAW W MEGA CENIE !!!