Guitar Pro – program do edycji i zapisu tabulatury…

…komponowanie muzyki, zapis w nutach i tabulaturze, nauka gry na gitarze. Nowa, szósta już wersja przynosi szereg zmian i udogodnień, które z pewnością docenią dotychczasowi użytkownicy programu, jak również przyciągnie uwagę nowych odbiorców.

Guitar Pro XL – promocja

Zapraszamy do zakupu programu wraz ze wszystkim dostępnymi bankami brzmień.
Guitar Pro 6 wersja XL …dostępny w polskiej wersji językowej….

W zestawie wraz z programem otrzymasz program Guitar Pro 6 oraz Soundbanki:
Electric Vintage / Electric Modern / Acoustic Exotic / Basses / Keyboards/Synths / Drums

FULL ZESTAW W MEGA CENIE !!! – kliknij aby kupić

Guitar Pro 6 jest kolejną wersją najpopularniejszego edytora tabulatur. Program obsługuje utwory zapisane we własnym formacie gpx i utworzone przez jego starsze wersje a także. Główną funkcją aplikacji jest wyświetlanie i edycja tabulatur gitarowych, możliwe jest jednak wyświetlanie (i oczywiście edycja) utworów w standardowej notacji muzycznej na pięciolinii. Utwór, nad którym pracujemy możemy także odtworzyć korzystając z kontrolera midi karty dźwiękowej. Niektóre instrumenty (np. większość gitar) są odtwarzane za pomocą RSE (Realistic Sound Engine- Silnik Realistycznego Dźwięku), który jak wskazuje nazwa, sprawia, że dźwięk brzmi dużo bardziej prawdziwie niż zwykły mid. Zaimplementowano chyba wszystkie techniki gitarowe, np. legato, staccato, flażolety, tapping. Dodatkowych opcji przydatnych gitarzyście jest multum, między innymi analiza skali, edytor akordów z pokaźną bazą, nawet narzędzie do strojenia gitary. Początkującym gitarzystom przyda się metronom, który uderza w trakcie odtwarzania utworu. Dodatkowo w pliku z utworem można zapisać jego tekst. Sam utwór można wyeksportować do popularnego formatu mid.

Guitar Pro to program muzyczny który oferuje możliwości, jakie potrzebuje każdy gitarzysta.
Można edytować, zapisywać i odtwarzać własne nagrania, uczy nowych zagrywek i poprawia technikę, nagrać akompaniament tworząc własne ścieżki, możesz korzystać z narzędzi takich jak: wybór skal, tuner, metronom, wizualizacja gryfu gitary.

Dowiesz się, jak obsługiwać interfejs w ciągu kilku minut, wyjątkowo łatwa nawigacja między kartami i przyciskami. Aby uzyskać optymalną łatwość w czytaniu, będziesz w stanie wyświetlać wyniki jak lubisz – na pełnym ekranie lub jak na stronie, a także wyświetla gryf gitary do wizualizacji, żeby zobaczyć jak ustawić na nim palce.

Guitar Pro posiada również wersję na  iPhone / iPod touch / iPad dla wszystkich gitarzystów, którzy chcieliby zabrać program ze sobą gdziekolwiek pojadą. Z łatwością zobaczysz i odtworzysz tabulaturę, a także napiszesz nowe podczas wyjazdów, wakacji czy w trasie koncertowej.

Nowy moduł Fretlight jest przeznaczony dla początkujących i zaawansowanych muzyków, którzy chcą szybko nauczyć się grać ulubione kawałki. Podłącz gitarę do komputera, uruchom aplikację Guitar Pro Fretlight i zobacz nuty, skale, akordy na ekranie komputera i na gryfie gitary. W ten sposób możesz łatwo uczyć się i ćwiczyć nowe riffy czy solówki. Aplikacja posiada również wszystkie funkcje Guitar Pro do edycji i czytania partytur.

Podsumowując: Guitar Pro 6 jest programem, który trzeba mieć

Komentowanie wyłączone.